Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Don Schufro. (DAN)

Go down 
AutoriusPranešimas
Ice.
Žirgyno Savininkė.
Ice.


Pranešimų skaičius : 120
Join date : 2010-02-20
Age : 26
Miestas : Vilnius.

Don Schufro. (DAN) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Don Schufro. (DAN)   Don Schufro. (DAN) EmptyŠt. 12 11, 2010 3:24 pm

Don Schufro. (DAN) I66_Donshovede

    DON SCHUFRO
  • Žirgo veislė: Oldenburgas.
  • Žirgo lytis: Eržilas.
  • Žirgo amžius: 17.
  • Žirgo paskirtis: Išjodinėjimas. (Prix)
  • Žirgo ūgis ties gogu: 171 cm ties gogu.
  • Žirgo kilmės šalis: Danija.
    Žirgas mano nuo : 2010.07.09.



Don Schufro. - Ilgą laiką ieškojau žavaus išjodinėjimo žirgo, gaudavau įvairių pasiūlymų, bet jie kažkodėl visuomet man netiko, nelipo, netraukė, nebuvo nuotraukų varžybose, o jei buvo jos buvo ne tokio lygio, ir kokybės kokios man norėjosi, ne kartą buvau sutikusi paiimti žirgą, ir beveik visada žinodavau , kad po kurio laiko jis atsidurs prekyvietėje, ir aš daugiau prie jo dėja negrįšiu, bet pagaliau aš suradau tą, kurį pamačius iš pirmo žvilgsnio apakau, ir supratau, jog jis tikriausiai, gražiausias išjodinėjimo žirgas, iš man galimų žirgų, jo judesiai manevringi ir tikslus, o nugara lanksti, jo surengta galva atrodo kaip gulbės. Šeip šis mažylis mėgsta pdūkti, ir net labai, bet taipogi jis moka jausti atsakomybę kada reikia.

Tobulas. Tai kone visi žodžiai kuriuos sugebėjau ištarti kai pamačiau jį. Kokia buvau kvaila, kad palikau jį. Kokia buvau kvaila... Tačiau džiaugiuosi. Jis vėl pas mane, tas gresmingas, smagus ir labai mėgstantis eržiluotis žirgas. Pakandžios konkurentų nosis, pasispardys prieš kumeles. Tai žirgas kuris jau senai išmoko auklėti kitus žirgus, ši išjodinėjimo legenda, aš jį iš tiesų myliu. Tačiau nesuprantu kodėl buvau palikus. Tačiau jis ir vėl pas mane, ir aš galiu džiaugtis, kad nepraradau jo.


Don Schufro. (DAN) I66_m0619d2088helgstranddojpg1_large

Don Schufro. (DAN) I66_Don_Schufro

Don Schufro. (DAN) I66_DM_08_AH_BHDS_KSJ_800_1
Atgal į viršų Go down
https://achilas.forumlt.com
Ice.
Žirgyno Savininkė.
Ice.


Pranešimų skaičius : 120
Join date : 2010-02-20
Age : 26
Miestas : Vilnius.

Don Schufro. (DAN) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Don Schufro. (DAN)   Don Schufro. (DAN) EmptyŠt. 12 11, 2010 3:29 pm

Atsliukinu pas savo juodį kurio laabai , labai pasiilgau. Tiek laiko jo nemačiau... Tačiau dabar ir vėl, atsirado galimybė man būti šalia.
- Sveikas , Ščiufro Ahhhr.. .- nesveikai, nesveikai tavęs pasiilgau.- tariau ir paglosčiau savo mutantą.
- Ir vėl pas mane, seilė mana?- nusijuokiau ir padaviau saldainį, kurį jis nukrapštė man nuo rankos.- Žiūrėsim, kaip seksis, o dabar, ilsėkis bachūras. Manau ryt tau svarbi diena.
Atgal į viršų Go down
https://achilas.forumlt.com
Ice.
Žirgyno Savininkė.
Ice.


Pranešimų skaičius : 120
Join date : 2010-02-20
Age : 26
Miestas : Vilnius.

Don Schufro. (DAN) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Don Schufro. (DAN)   Don Schufro. (DAN) EmptySk. 12 12, 2010 11:57 am

Ateinu pas Dončiką. Šis stoviniuoja garde ir graužinėjasi su Hercu. Paglostau zuikį pro grotas ir tariu:
- Na ką, einam prasivaikysim kiek? Aš debilas xD - tariau ir prisegiau kordą prie savo didingo eržilo.- Myliu , myliu, tačiau nuo rytojaus tave fryzė globos. Aišku? - tariau ir užmečiau prakaitinį poponą.- Einam- tariau, ir išvedžiau eržilioką.


Spoiler:

Parvedė grūmauskas.
Atgal į viršų Go down
https://achilas.forumlt.com
Sponsored content





Don Schufro. (DAN) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Don Schufro. (DAN)   Don Schufro. (DAN) Empty

Atgal į viršų Go down
 
Don Schufro. (DAN)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Don Schufro. (DAN)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Žirgų gardai-
Pereiti į: