Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Sunrise (RUS)

Go down 
AutoriusPranešimas
Frosted.

Frosted.


Pranešimų skaičius : 18
Join date : 2010-08-19

Sunrise (RUS) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Sunrise (RUS)   Sunrise (RUS) EmptyTr. 10 06, 2010 5:52 pm

Sunrise (RUS) Ak2579

САНРАЙС

ŽIRGO VEISLĖ: Holšteinas
ŽIRGO AMŽIUS: 13 metų.
ŽIRGO LYTIS: Eržilas
ŽIRGO PASKIRTIS: Išjodinėjimas
ŽIRGO SPALVA: Sarta
ŽIRGO ŽYMĖS: Laukas ir apynagė
ŽIRGO CHARAKTERIS: Sunrise yra iškovojęs daugybę nacionalinių išjodinėjimo varžybų laimėjimų ir galėtų pasigirti didele, didele, didele garbės siena, kuri yra prie jo gardo, nes ant jos puikuojasi visi jo laimėti apdovanojimai- rozetės, garbės kaspinai ir t.t. Atrodo, jog žirgas, kuris gali „pasigirti“ tokia apdovanojimų gausa turėtų būti išlepintas ir užrietęs uodegą, tačiau iš tikrųjų Sunrise yra paprastas kaip trys kapeikos. Jam obuoliai, morkos daug mielesni ir priimtinesni širdžiai, nei įvairių skonių laižalai, kurie dabar labai madingi. Sunrise yra drąsus, atsidavčs darbui ir visad siekiantis geriausio rezultato. Štai kodėl ir gerbiu šį žirgą.

Sunrise (RUS) Ak2591
Sunrise (RUS) Img2216lipatovafandorin
Sunrise (RUS) Ksht0635lipatovafandori
Sunrise (RUS) Ksht0709korolevafandori
Sunrise (RUS) Ksht0715korolevafandori
Sunrise (RUS) Ksht1065korolevafandori
Sunrise (RUS) Ksht1077korolevafandori

INVENTORIUS:

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Frosted.

Frosted.


Pranešimų skaičius : 18
Join date : 2010-08-19

Sunrise (RUS) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sunrise (RUS)   Sunrise (RUS) EmptyKv. 10 07, 2010 4:34 pm

Laimingą greitu žingsniu skubu pas savo numylėtinį Sunrise. Viską susikabinu prie gardo. Sunrise patenkintas šlamščia šieną ir stebi mane. - Na sveikutis, dar prisimini mane? Nusijuokiu ir patraukiu link gardo duru, atveriu ir įeinu vidun. Žirgius atžingsniuoją. - Nu neblogai atrodai,neblogai Nusijuokiu. Karčiuose prilinde šieno, visas aplipęs pjuvenomis. - Nu bet dar taip sugebi netgi per viena dieną. Padaviau kelis skanėstus, palaukiau kol sukramsnojo, pakibinau arkliūką, šis sutrypčiojo kojikėmis ir pradėjo domėtis manim. - Ania jau geras draugas? Pakutenau nosiuką, pasilenkiau apžiūrėti kojytęs. Lėtai atsitiesiau,kad neišgasdinčiau mažiuko. Paėmiau už kantariuko, išskubėjome iš gardo. - Šiandien josiu tave, žiūrėsim kaip seksis. Nueinu paimti šepečių. Sunrisas jau norėjo vėl mauti į gardą krimsti šieno, bet nespėjo. - Nekrėsk man išdaigu, bo paskui Fros. labai supyks Bandžiau pasakyti kuo rimčiau bet neišėjo, atsispirti tom akytėm kurios žvelgė į manasias. - Ir baik čia hipnotizuoti Nusijuokiau. Prėjau, sukamaisiais judesiukais pradėjau valyti kailiuką. Baigusi paėmiau šepetį, pravaliau ant kailiuko esančias dulkeles. Pasilenkiau link šalia esančios šepečių dežės išsitraukiau šukeles. Palengva pradėjau šukuoti karčius, bo buvo nemažai koltūniuku. Po keliolikos minučių pagaliau baigiau su karčiais, nuėjau kankintis prie uodegos, nors ten užtrukau visai mažiau laiko. Vėl grįžau prie snukučių, pakutenau ausytes. - Kaip kažkada toks žmogutis buvo pasakęs Ausyčių kutentoja, ech seni geri laikai. Greitai kelis kartus brukštelėjau šukomis per grifką. Baigusi išsitraukiau kanopų gremžtuką. Išgremžiau purvus esančius kanopose. - Nu nenusibodo mano procedūros Prėjau ir pažvelgiau į spindinčias apvalias juodas akytes. Žirgas pasipurtė. - Aga jau pabodo, bet nereiko taip prisidibrti. Žirgas kanopą pradėjo kapstyti žemę. - Nieko, nieko palauksi. Nuėmiau kanatariuką, nusikabinau kamanas, švelniai įbrukiau žąslus, nė nereikėjo kankintis, susegiau kapsulę ir kitus dirželius. Užmečiau balną su pobalnių, nusimečiau pavaržą ir veržtelėjau. Ant visų kojykių susegiojau apsaugas. Susirinkau pavadukus. - Na judam? Paraginau Coesteri pajudėjome tuo pačiu nuo šieno kupetos nusičiupau šalmą, patraukėme link išjodinėjimo aikštės.
...
Po valandžiukės parpėdinom namučio. - Žinai, aš šiandien tavim labai patenkintą. Prėjome Sunriuko garduką pravėriau plačiau gardo duris, įslinkom, atsegiau balno pavaržą, permečiau per kitą puse, nutraukiau balną su pobalniu pakabinau prie gardo. Nuo kojų atsegiojau apsaugas. Atsegiau kamanų kapsulę ir kitus dirželius. Žirgas išmetė žąsliukus, susegiojau kabančius dirželius. Išėjau iš gardo, arklininko paprašiau,kad praplautų kamanų žąslus. Grįžusi pas mažiuką į gardą, dar syk išgyriau žirgelį. Paplojau per kaklą, padaviau kelis skanėstus. - Na kaip ir lėkti turiu. Prėjau vėl žvilgtelėjau į šio mielumo akytes. Pabučiavau į nosiuką. - Iki mažiuk. Išėjau iš gardo susirinkau inventoriu, visai nesinorėjo trauktis nuo Sunrise gardo, bet teko...
Atgal į viršų Go down
Frosted.

Frosted.


Pranešimų skaičius : 18
Join date : 2010-08-19

Sunrise (RUS) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sunrise (RUS)   Sunrise (RUS) EmptyPen. 10 08, 2010 12:25 pm

Atskubu į arklides iš žirgyno kiemo, kuriame trumpai pavaikštinėjau. Pasirodo jose taip tuščia, kad ašara nurieda skruostu ir palieka jį truputį šlapoką. Pamiklinu žingsnį link balninės, kad nereikėtų regėti tuščio Carolos, Glidion Dianos ar kitų žirgelių gardų. Susirinkusi inventorių tiesiu taikymu, niekur nesidairydama lėkiau pas Sunrise. Labas, zuiki. Ahhhr.. Visas inventorius, galima sakyti iškrito man iš rankų ir dungtelėjo ant žemės. Tas man visai nerūpėjo. Dabar reikėjo man tik šilumos, kuri mane sustiprintų sunkią akimirką. Atsidariusi gardą mikliai įslinkau vidun pas savo bernelį. Šis meiliai sugugeno, kai aš jį apsikabinau. Ech... Tai mane nuramino... Atsitraukiau ir dar viena ašara ištryško. Sunrisas prikišo snukutį ir pakuteno mane ūsiukais. Nebeverta liūdėti, kad ir kaip gaila būtų. Padaviau kelis cukraus gabalėlius ir išėjau atsinešti šepečių. Grįžusi, sukamaisiais judesiais pradėjau valyti kailiuką. Baigusi prašukavau karčius ir uodegą. Iš kanopų išgremžiau purvus. Kadangi vakar dirbom, šiandien josim į gamtą. Meilėė seilėėė. Paplojau per kaklą, išėjusi sumečiau atgal šepečius. Nusikabinau kamanas ir grįžau pas jį gardan. Permečiau pavaduką, švelniai įkišau žąslus ir susegiojau diržiukus. Užmečiau balną su pobalniu ir veržtelėjau jį keliomis skylutėmis, kad nenuslystų. Ant kojų susegiojau apsaugas. Neskubėdama susirinkau pavadukus ir pravėrusi gardo duris paraginau Sunrise eiti. Nukaukšėjome arklidėmis. Šis vis trynėsi. Ačiū, kad nori padaryti, jog man būtų geriau.. :D*
...
Po daugiau nei valandžiukės parvarom namučio. Smagi dienužė buvo ania? Super Star. Paplojau žirgui per kaklą. Paleidau pavadukus, nes begalo pasitikėjau juo. Šis niekur nėjo nenorėdamas nutolti ėjo visai šalia manęs ir vis žvilgčiojo į mane. Man viskas gerai. Išsišiepiau ir paglosčiau kaklą. Priėjome gardą, pravėriau duris, ir įleidau. Eik, eik. Nusijuokiau, prėjusi atsegiau balno pavaržą, permečiau per kitą puse. Nutraukiau ir pakabinau šalia esančio kabiklio. Nuo kojų nusegiojau apsaugas. Atsegiojau kamanų dirželius, nuėmiau, išėjusi iš gardo praploviau žąslus ir pakabinau. Grįžusi pakalbinau mažiuką. Gėris čia buvai. Prėjusi pabučiavau į kaktą ir pakutenau ausytes. Padaviau obuolį ir išėjau, užvėriau gardo duris. Lėksiu jau aš. Iki. ; * Išsilydėė.. Į lovį sumečiau kelias morkas. Tu vertas jų. Ahhhr.. Paglosčiau iškištą nosiuką ir susirinkusi inventorių išėjau.
Atgal į viršų Go down
Frosted.

Frosted.


Pranešimų skaičius : 18
Join date : 2010-08-19

Sunrise (RUS) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sunrise (RUS)   Sunrise (RUS) EmptyŠt. 10 09, 2010 1:41 pm

Po Glidės trakiau pas Sunrisuką tik prieštai užsukau į balninę pasimti inventoriaus. Viską susirankiojusi išnyru iš balninės ir patraukiu pas savo mažulį, kuris kiek mačiau nenustygo vietoje. Sveikas purpuli. Ahhhr.. Viską tvarkingai susikabinau prie gardo. Atsidariau gardo duris, padaviau kelis obuolius iš šepečių dežės išsitraukiau kelis šepečius. - Ėė ir vėl šūduose gulėjai, pabaik vieną kartą... Visada tavo šikna būna išvartyta tuose ruduose tavo daikčiuokuose... ;D OMG!!! Ėmiausi valyti kailiuką, nemažai užtrukau kol jis liko savos spalvos. Pagaliau ir tai ne viskas. Juokiasi Prašukavau karčius ir uodegą, išgremžiau kanopas. Šaunu. :) Yuppy Yey!!!! Padaviau cukriuką ir išėjau padėti į vietą šepečių. Nusikabinau kamanas ir nužingsniavau atgal į gardą. Permečiau pavadukus, švelniai įbrukiau žąslus, išpradžių susegiau kapsulę vėliau likusius dirželius. Šiandien bandysiu su tavim sušokti mažų kliūtikių. Išsilydėė.. Paplojau per kaklą ir išėjau nusikabinti balno su pobalnių, grįžusi užmečiau. Nusimečiau pavaržą ir prisiveržiau balną. Priekines kojas pavyniojau bintais, paėmiau pasaugas ir uždėjau ant visų keturių kojyčių. - Kaip ir viskas. Budzi Budzi. Pravėriau plačiau gardo duris, lėtai išsliūkinom arklidėmis patraukėme link lauko aikščių.
...
Daugiau nei po valandos sugrįžome į arklides. Paputė vėjelis ir pakvipo šienų. Mm jau pasidarbavo arklininkai. Paraginau Sunrise energingesniu žinsgiu į priekį. Prėjome gardą. Žirgas palenkė galvytę ir pradėjo doroti šienuką. Ar tik tau ne per gerai čia A? Atsegiau balno pavaržą, nuėmiau balną su pobalniu pakabinau prie gardo. Nuėmiau apsaugas, atvyniojau bintus nuo priekinių kojų. Paėmiau už pavadukų, pravėriau plačiau gardo duris, paragintas eržilas pajudėjo man iš paskos nusičiupes kuoštą šieno. Atsegiau kapsulę ir visą kita. Nuėmiau kamanas, pakabinau prie garo, prieš tai nuploviau žąslus. Grįžau pas mažiuką į gardą. Paplojau per kaklą. - Mm šiandien stengeisi iš visų jėgų. Rožytęęę... Pabučiavu į jo šiektiek rūžavą snukiuką. Sumaitinau kelis obuolius. - Lėksiu meilybė aš jau, ikiuką myliuks. : * Išsilydėė..
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Sunrise (RUS) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sunrise (RUS)   Sunrise (RUS) Empty

Atgal į viršų Go down
 
Sunrise (RUS)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Žirgų gardai-
Pereiti į: