Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Glidion Diana (RUS)

Go down 
AutoriusPranešimas
Frosted.

Frosted.


Pranešimų skaičius : 18
Join date : 2010-08-19

Glidion Diana (RUS) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Glidion Diana (RUS)   Glidion Diana (RUS) EmptyTr. 10 06, 2010 5:52 pm

Glidion Diana (RUS) Ak2680

ГЛИДИОН ДИАНА

ŽIRGO VEISLĖ: Holšteinė
ŽIRGO AMŽIUS: 10 metų.
ŽIRGO LYTIS: Kumelė.
ŽIRGO PASKIRTIS: Išjodinėjimas
ŽIRGO SPALVA: Bėra
ŽIRGO ŽYMĖS: Laukas ir kojinės.
ŽIRGO CHARAKTERIS: Niekada nesitikėjau, kad sutiksiu tokį žirgą, kuris mane pavergs iškart. Nereikės nieko, tik begalinio rūpestingumo, meilės ir drąsos. Drąsos apsiimti tokį žirgą, kuris bet kuriuo metu galės nublokšti tave į kampą ir parodyti savo viršų. Bet aš sutikau... Sutikau auginti, saugoti, mylėti. Neprarasti, niekada neprarasti. Iki širdies gelmių pavergusi mane kumelė, kurios vardą galėčiau kartoti šimtus kartų.. Juk tai ji- Glidion Diana. Vienintelė ir nepakartojama, mano šelmė, mano džiaugsmas, mano gyvenimo prasmė, dėl kurios aš kovosiu iki pasaulio pabaigos. Glidion Diana... Ypatingų aliūrų, judesių, gražaus sudėjimo ir ypatingo charakterio kumelė. Aš niekada jos nepaliksiu, kad ir kas bebūtų...
Glidion Diana (RUS) Ak2684
Glidion Diana (RUS) Ak2685
Glidion Diana (RUS) Ak2687
Glidion Diana (RUS) Ksht5594shuvalovavodevi
Glidion Diana (RUS) Ksht7217shuvalovaglidio
Glidion Diana (RUS) Qu0i7820
Glidion Diana (RUS) Qu0i7849
Glidion Diana (RUS) Qu0i7852

INVENTORIUS:
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Frosted.

Frosted.


Pranešimų skaičius : 18
Join date : 2010-08-19

Glidion Diana (RUS) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Glidion Diana (RUS)   Glidion Diana (RUS) EmptyKv. 10 07, 2010 4:48 pm

Nuo Sunrise gardo, kramsnodama obuolį atskubu prie Glidės gardo. Ji manęs nepastebėjo, tad iškart nusprendžiau eiti. Užsuku į balnine susirinkti inventoriaus, buvo ne taip paprasta kadangi turėjau tik viena laisva ranką. ; DD Šiaip netaip ištiopinu iš balninės ir patraukiu į arklidžių gala pas Glidikę. Skubinau žingsnį bo galvojau jau išmesiu inventoriu. Viską greitai sukabinau ant kabiklių. Labas vakarėlis, mano meilybe. Kaip gaila, kad taip senai nesimatėm, maže. Nesveikai tavęs pasiilgau... Įsmunku į gardą, viena laisva ranką paploju per kaklą. Ši patenkinta stovi kaip karalienė. Maiva pamaiva. Staiga krustelėjo ir čiupo mano obuolį. - Nu žinai nesitikėjau. Diana atsuko snukutį ir pavaidino vargšelę. - O taip, taip aišku čia tu vargšė, ne aš taip, taip. Glidionikė pamatė,kad stoviu šiektiek susinervinusi tai prėjo ir pasitrynė į lemenę. - Ech matau jau žinai kaip suktis iš padėties Pakutenu šnervytęs ir išeinu paimti šepečių. Grįžusi gremžtuku sukamaisiai judesiukais pradėju valyti kailiuką. Dianikė ne krust. - Am mėnulio fazė tau šian užėjo? Glidikė prunkštelėjo ir nuleido galvytę. Baigusi su gremžtuku abi puses, pakeičiau šepetį į minkštą dar syk greitais judesiukais pravaliau kailiuką. Pasiėmiau šukas. Kelis sykius perbraukiau per karčius, uodegą ir grifką. Daug vargelio nebuvo. - Mm dabar tu tikra švelnuoliukėė. Apsikabinau mažiukę per kaklą, po kelių minučių susirinkau šepečius ir išėjau padėti. Grįžusi nusikabinau kamanas atsisegiojau reikiamus dirželius, vėl įlindau į gardą, permečiau pavadukus įbrukiau žąslus, susegiau kapsule ir likusius dirželius. Pravėriau gardo duris, sugraibiau pavadukus ir pasiraginau gražuoliuką. Mikliai, greitais judesiukais išsmukome iš gardo. Užmečiau balną su pobalnių, nusimetusi pavaržą veržtelėjau, bet nesmarkiai,kad iškart per daug nesusikaustitu. Ant visų kojyčių susegioju apsaugas. Paglsotau kakliuką. Susirinkau pavadukus, paėmiau šalmą. - Na kaip ir galime eiti. Balsu paraginau Glidi'utę, išėjome.
...
Po maždaug valandos parskubėjome namučio. - Ech kaip šiandien lindo vabalai visokie ania? Žirgas pasipurtė, mikliu žingsniu artėjome prie arklidžių galinių gardų. Iš tolo jau spindėjo Glidion Dianos vardas. Ši iškart paspartino žingsnį, visgi garde laukė šienas, kurio neleido pabaigti tas gundantis šeimininkės obuolys, o vėliau- žąslai... Priėję garduką sustojome, atsegiau balno pavaržą permečiau per kitą pusę, ir nutraukiau pakabinau prie gardo. - Ech kokia šlapia. Nuo kojų atsegiojau apsaugas. Įleidau į gardą, atsegiau kamanų kapsulę ir kitus dirželius. Surinkau pavadžius vsiką tvarkingai susegiojai ir pakabinau prie gardo.Glidikė tuo tarpu ėjo pasikasyti subinės. - Am, žinok tai tikrai juokingai atrodo. Įėjusi į gardą paniurkau šnervytęs. Žirgas garsiai nusipurkšė. - Ok nebekankisniu aš jau šian tavęs. Pabučiavau į kaktą, padaviau obuolį ir išėjau. - Ikiuką. Surinkau inventoriu ir patraukiau arklidėmis, palikau juodakartę ilsėtis.
Atgal į viršų Go down
Frosted.

Frosted.


Pranešimų skaičius : 18
Join date : 2010-08-19

Glidion Diana (RUS) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Glidion Diana (RUS)   Glidion Diana (RUS) EmptyPen. 10 08, 2010 1:05 pm

Įslenku į vėsias arklides. Visi žirgiai iškiša snukučius norėdami pažiūrėti kas drumsčia arklidžių ramybę. Visi mano žirgiukai sugugeno. Taip, taip, sveiki bičiukai. Juokiasi Jūs jau gavot porciją, mergikių eilė daba. Visiems padaviau po morką ir išėjau į balninę. Susirinkau inventorių ir patraukiau pas Glidion. Priėjusi gardą viską tvarkingai susikabinau ant kabiklių. Sveikutė. Ahhhr.. Paglosčiau snukutį, Glidė nekantraudama trypė kojomis. Tuoj, tuoj, ateinu jau. Ooo.. Iėjau į gardą, prislinkusi bėrė pasitrynė į mane. Meilės pertekliai? Nusišypsojau ir pakasiau šnervytes. Žirgas patenkintas sugugeno. Žinau, žinau kad gera. Juokiasi Bet šiandien eisim padirbėt, dabar dar šilta, taip kad dirbam lauke. Nusijuokiau ir daugiau nebeplepėjusi su žirgium išėjau šepečių. Grįžusi sukamaisiais judesiukai pradėjau valyti bėrės kailiuką. Baigusi prašukavau karčius ir uodegą. Išgremžiau kanopose esančius purviukus. Baigtą. Paplojau per kaklą ir išėjau padėti šepečių. Grįžusi nusikabinau kamanas. Na pasižiūrėsim ar tu jau tokia gerutė, kaip visados. . ; D Lėtai ir atsargiai prislinkau prie bėrės. Švelniai paglosčiau snukutį, lėtu judesiu permečiau pavadukus per kaklą. Švelniai įbrukiau žąslus, susegiau kapsulę bei likusius dirželius. Gėrutėėė, nė nesipriešinai, pažiūrėsim kaip jojime būsi. ; D Paglosčiau kakliuką ir išėjau pasimti balno su pamikštinimu. Grįžusi užmečiau balną su pobalniu ir pamikštinimu, nusimečiau pavaržą ir keliom skylėm veržtelėjau. Ant visų kojykių susegiojau apsaugas. Susirinkau pavadukus, paraginau balsu, pravėriau gardo duris išslinkome. Ramuoliukė tu. Budzi Budzi. Sustojome visai šalia Glidukės gardo, nusičiupau šalmą, butelį vandens ir patraukėme į išjodinėjimo aikštę.
...
Po valandžiukės partiopinom į arklides. Nustebinai mane šian, vakar su tokiais išsidirbinėjimais biški, o šėnd ramybės būsenoj. Sugrįžai į savą stilių. Šaunuolė, pupulė mano. Išsilydėė.. Kelis kartus paplojau per kaklą. Glidė atsipalaidavus slinko vėsia arklide. Mm gera čia ania? Žirgas kilstelėjo galvytę ir iškišo liežuviuką. Ech dar viena pamaiva. ; D Prėjome gardą, Glidutė sustojo, pradariau duris. Ši žvilgtelėjo į mane bet nektrutėjo. Eik, eik. ; D Nusišypsojau, Glidė įslinko į garduką. Bet jau išauklėta tai gerai. Atsegiau balno pavaržą ir permečiau per kaitą puse, nuo kojikių nusegiojau apsaugas. Nuėmiau kamanikęs. Grįžusi į lovį įmečiau kelias morkas ir obuolį. Lėksiu jau zuiki tu mano. Prėjusi apsikabinau ir pabučiavau į kaktą. Iki purpuli. ;* Rožytęęę... Išėjau iš gardo, užvėriau duris, susirinkau inventorių ir patraukiau link balninės.
Atgal į viršų Go down
Frosted.

Frosted.


Pranešimų skaičius : 18
Join date : 2010-08-19

Glidion Diana (RUS) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Glidion Diana (RUS)   Glidion Diana (RUS) EmptyŠt. 10 09, 2010 1:22 pm

Apsikrovusi inventoriumi artėju prie Glidišiūkės. Sveika, mažute. :* hug\'as Tvarkingai susidėjau inventorių ir užėjau gardan pas savo mažuliukę. Ši tuojau prisistatė. Paplojau per kakliuką ir pakštelėjau buuuuč į jos putlų nosiuką. myliū myliū Padaviau kelis skanėstus ir išėjau pasiimti šepečių. Smalsuolė iškišus snkukutį mane stebėjo. :) Grįžusi į gardą, sukamaisiais judesiais pradėjau valyt kailiuką. Kai sartukės kailiukas buvo švarutėlis, išgremžiau kanopas. Prašukavau karčius. Žinai nepatingėsiu ir pakirpsiu tavo karčius. Baigusi prašukavau uodegą ir pakirpau. Umm kokios mes dabar gražios. Plyziūkas Išėjusi iš gardo nuėjau padėti šepečių. Nusikabinau kamanas. Grįžusi permečiau pavadukus, švelniai įbrukiau žąslus ir susegiau kapsulę. Good. Aga :) Susikabinusi balną su pobalniu užmečiau ant žirgo, nusimetusi pavarža priveržiau. Ant visų ketuių kojyčiu uždėjau apsaugas, kaip visada sakau saugumo primetimais. Aš debilas xD Paplojau per kakliuką susirankiojau pavadukus, pravėriau plačiau gardo duris išžingsniavome. Dar šiektiek stabtelėjome prie gardo pasiėmiau stekuti ir šalmą, abi patraukėme arklidėmis link lauko aikščių.
...
Po maždaug valandžiukės parsiradome atgal į arklides. Ši jau drąsiai žingsniavo prie manęs. Mmm mano mažulė myliū myliū Priėjome prie gardo, atvėriau duris, įžingsniavome. Žirgius be paraginimo įjėjo vidun. Atveržiau balną, permečiau pavaržą, nutraukiau balną išėjusi pakabinau prie gardo. Nusegiojau nuo visų keturių kojyčiu apsaugas, jas palikau už durų. Sugrįžusi prėjau prie Glidutės, atsegiau visus įmanomus dirželius švelniai nuėmiau kamanas. Išėjau už gardo ir užvėriau duris. Tolėliau nuėjusi praploviau kamanų žaslus. Grįžusi kamanas tai pat pakabinau prie gardo. Užsukau pas mažylę į garduką. Nu pupsik, kaip ir trauksiu aš jau. Gelės ir bučkis Žirgas sugugeno, padaviau obuoliuką. Einu jau, viskas.. Žirgas piktai sutrepsėjo ir sužvengė garde. Ak taip... Atsisukau ir patraukiau prie kumelės. Pabučiavau į snuki ranką perbraukiau karčius ir išėjau. Iki mažule. myliū myliū
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Glidion Diana (RUS) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Glidion Diana (RUS)   Glidion Diana (RUS) Empty

Atgal į viršų Go down
 
Glidion Diana (RUS)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Žirgų gardai-
Pereiti į: